Predaj Rodinného domu Terchová

Vytlačiť inzerát Poslať známemu Zobraziť na mape
Cena 365.000 Eur
Druh:
Predaj
Kategória:
dom
Kraj:
Žilinský kraj
Obec:
Terchová
Užitková plocha:
220m2
Stav objektu:
kompletná rekonštrukcia
Terasa:
áno
ID inzerátu:
#1204

AUKCIE LEGAL s.r.o. Vám ponúka na predaj Rodinný tehlový dom v Terchovej s pozemkom o rozlohe 849m2 a obytnej ploche o výmere 220m2. Rodinný dom prešiel modernizáciou a rekonštrukciou v roku 2010. Dom je moderný má jedno nadzemné podlažie a obytné podkrovie nad 1. NP. V podzemnom podlaží sa nachádza chodba so schodiskom a pivnica.

Na prízemí sa nachádza vstupná hala, schodisko, kuchyňa s jedálňou - kuchynské spotrebiče, priestranná obývačka s krbom so vstupom na terasu, samostatné WC, kúpeľňa a izba so samostatným dreveným schodiskom do podkrovia (oddychová časť ). V dome je nový plynový kotol zn. BUDERUS, zásobník na vodu. Vykurovanie je kombinované (podlahové, radiátory ).

Na poschodí sa nachádza chodba so schodiskom, kúpeľňa, WC, 1x spálňa, 2x detské izby, veľká terasa a 1x šatník. V dome sú keramické dlažby a laminát.

Patria k nemu 2x garáž - jedna garáž pre jedno auto a druhá garáž pre dve autá. Brány sú na elektrické na diaľkové ovládanie. Podlaha je betónová, zámková dlažba, omietky BAUMIT.

Na pozemku sú všetky IS siete.

Za domom sa nachádza humno, ktoré sa dá využívať na rôzne spôsoby. Za humnom je záhrada, ktorá sa dá tiež využivať.

Rodinný dom sa predáva celý zariadený (viď foto. ) Hneď k dispozícií. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na t.č. 0911 633 105.

Maklér

Meno Iveta Chlapíková Telefón +421 911 633 105 E-mail ivka.chlapikova@gmail.com

Spýtať sa na inzerát

Vytlačiť inzerát Poslať známemu Zobraziť na mape
Späť na všetky reality Späť na všetky dražby