Predaj – Nadštandartný rodinný dom – Belá

Vytlačiť inzerát Poslať známemu Zobraziť na mape
Cena 295.000 Eur
Druh:
Predaj
Kategória:
dom
Kraj:
Žilinský kraj
Obec:
Belá
Užitková plocha:
300m2
Stav objektu:
Novostavba
ID inzerátu:
#729

AUKCIE LEGAL s.r.o. Vám ponúka na predaj nadštandartný dvojpodlažný rodinný dom v obci Belá pri Žiline. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a spĺňa všetky podmienky kvalitného bývania.
V dome je šesť obytných miestností, ktoré sú umiestnené na prízemí a 1. nadzemnom podlaží. Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť prepojená s kuchyňou, 3 spálne a kúpeľna s práčovňou a samostatné WC.
Na 1. nadzemnom podlaží sa nachádzajú: samostatná obývačka, kuchyňa, 2 spálne, 2 kúpeľne s WC a samostatné WC + technické zázemie. Z 1. nadzemného podlažia je východ na veľkú letnú prekrytú terasu.
V prípade potreby, je možné dom užívať aj dvojgeneračne, nakoľko je možné vzhľadom na dva samostatné vchody riešiť bývanie oddelene pre rodinu aj starých rodičov.
Na pozemku sa nachádzajú dve uzavreté samostatné garáže a 1 letná garáž. Záhrada rodinného domu je profesionálne udržiavaná, vysadená rôznymi drevinami a je doplnená o rybník, funkčnú studňu a altánok s pivnicou a technickou miestnosťou.
Dom je kompletne zrekonštruovaný, vrátane novej strechy, sanity, podláh, všetkých rozvodov a taktiež interiérového zariadenia a je zhotovený vo vysoko profesionálnej kvalite a je určený pre náročného klienta.
Bližšie informácie Vám adi poskytneme na tel.č. 0911 633 105.

Maklér

Meno Iveta Chlapíková Telefón +421 911 633 105 E-mail ivka.chlapikova@gmail.com

Spýtať sa na inzerát

Vytlačiť inzerát Poslať známemu Zobraziť na mape
Späť na všetky reality Späť na všetky dražby